מתנות קטנות
אודות

אודות

קצת עלינו

חנות הדגל שלנו נמצאת בעיר עפולה והמוטו שלנו הוא שהכול אפשרי גם אם זה נראה הפוך. אנו רוקמים ומדפיסים כמעט על כל מוצר, ההתמחות שלנו היא בעיצוב מתנות מקוריות, אישיות, ומיוחדות  - הן ברקמה והן בהדפסה.

אנחנו רוקמים חלומות יחד איתכם וממירים אותם למציאות שעולה על כל דמיון. ברשותנו מאגר עצום של רעיונות מקוריים לכל אירוע שתרצו, היתרון המרכזי הוא שיש לנו את כל הכלים העיצוביים ,הביצועיים והמתקדמים ביותר בשוק על מנת להפוך את הרעיון שלכם למתנה מוחשית ויחודית שכמותה אין לאף אחד. במהלך שנותינו בתחום הרקמה הממוחשבת וההדפסה השכלנו להבין שבמירוץ החיים בלתי פוסק אנשים מבינים שזמן הוא מוצר יקר וחיפוש פיזי בחנויות והמסע הרגלי אחרי המתנה המבוקשת עלול להיות ארוך ומייגע.

מתנות מיוחדות מחכות לכם באתר!

התובנה הזו, בשיתוף עם המוטו העיצובי שלנו, הולידה את האתר המושלם שבאמצעותו ניתן לעצב בכמה קליקים את המתנה המושלמת, בלי המתנה מיותרת בטלפון, ובאופן קל ופשוט! אנו מגישים את מיטב הטכנולוגיה ומעניקים לכם את כל הכלים לעצב, לבחור ובעיקר להגשים חלום! צוות המעצבים שלנו תמיד יעמדו לרשותכם על מנת להפוך את הרעיון שלכם למציאות. אצלנו תוכלו למצוא מבחר גדול של מתנות לגיוס או שחרור, לתינוק שנולד, חתן-כלה,ימי הולדת, לבן או לבת זוג, מסיבות רווקים ורווקות ועוד...

לחץ כאן- לדף קטלוג.

מתנות קטנות