מתנות קטנות
בובות עם רקמה

בובות עם רקמה

בובות עם רקמה זו מתנה אישית, שמראה כי השקעתם תשומת לב ומחשבה בבחירת המתנה. מלבד הכיף של קבלת המתנה, עצם העובדה שבחרתם מתנה אישית הופכת את המתנה למיוחדת יותר.

מיין מוצרים לפי

שלב ראשון הוא בחירת הבובה. משום שהמתנה הינה אישית, יש לבחור בובה בהתאם למקבל המתנה. ניתן להעניק בובה רקומה לילדים ולילדות,למטייל ולמחלים, למתגייסים ועוד.

מה רוקמים על הבובה?

על הבובות שלנו יש אפשרות לרקום את כל מה שאתם תרצו, מברכה למטייל ועד לתעודות לידה לתינוקות טריים. הבובות שאנו מייבאים הן בובות מיוחדות לרקמה בלעדית למתנות קטנות, אשר עברו את כל התקנים המחמירים של מכון התקנים בישראל, הבובות עשויות מבד מלטף ונעים בכדי שתוכלו אתם או ילדכם להתחבק איתה כל החיים.מה מיוחד ברקמה על בובות?
כמה פעמים יצא לכם לראות בובה עם שם הילדה שלכם, או בובה בהקדשה אישית? לא הרבה או כמעט ולא. ככל שהדבר פחות נפוץ, כך הוא מיוחד יותר.
בובות עם רקמה ממוחשבת זו מתנה שנשמרת לאורך שנים, הרקמה אינה נשחקת ואינה דוהה כלל. זו מתנה שיכולה להחזיק עשורים ולשמש כזיכרון נעים עם חלוף השנים.

רגע לפני שרוקמים במתנות קטנות - הכינו סקיצה

אצלנו במתנות קטנות מאמינים שכל יצירה צריכה להיות מושלמת, לכן רגע לפני שנתחיל ברקמה על הבובה, נכין עבורכם סקיצה. הסקיצה תאפשר להתאים את גודל הפונט ולוודא כי המשפט שבחרתם נקרא בבירור.
תוכלו לערוך שינויים כל עוד העבודה בשלב הסקיצה- שלב הטיוטה, לכן רק לאחר שתאשרו את הסקיצה נתחיל ברקמה על הבובה.

מתנות קטנות מציעה לכם מתנות מקוריות שאפשר להעניק אחד לשני, אלו שמרגשות ונוגעות בלב. לא עוד מתנה בקניון שהולכים להחליף או מעבירים למישהו אחר, אלא מתנה אישית, שבכל פעם שיסתכלו עליה יזכרו בכם בחיוך.
הבובה עם של הילדה תהפוך לחברה הצמודה של הקטנה, סבא וסבתא ישמחו לקבל בובה עם משפט הומוריסטי וכל אחד ימצא שימוש במתנה, אם למשחק ואם לנוי.

רוצים לראות דוגמאות לבובות עם רקמה ולקבל רעיונות? צרו קשר ונשמח ליצור ביחד אתכם מתנה בלתי נשכחת.