מתנות קטנות
תעודת לידה

תעודת לידה

מחפשים להעניק מתנה משמחת ומקורית ליולדת? אולי כדאי שתבדקו את קטגוריית תעודות לידה מעוצבות:

מיין מוצרים לפי
 • תעודת לידה אפרוח
  תעודת לידה אפרוח
  90 ₪
  קנה עכשיו
 • תעודת לידה דובי
  תעודת לידה דובי
  90 ₪
  קנה עכשיו
 • תעודת לידה על בלוק עץ
  תעודת לידה על בלוק עץ
  90 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות קוף
  בובה עם רקמה בדמות קוף
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות חד קרן ורוד
  בובה עם רקמה בדמות חד קרן ורוד
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות חד קרן לבן
  בובה עם רקמה בדמות חד קרן לבן
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות שפן לבן
  בובה עם רקמה בדמות שפן לבן
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות סופר דב
  בובה עם רקמה בדמות סופר דב
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות ג'ירפה
  בובה עם רקמה בדמות ג'ירפה
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות נמר
  בובה עם רקמה בדמות נמר
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בובה עם רקמה בדמות פיל תכלת
  בובה עם רקמה בדמות פיל תכלת
  190 ₪
  קנה עכשיו

לא קל לחדש ולהפתיע אך יש רגעים בחיים שזה בדיוק מה שרוצים לעשות. אחד הרגעים הללו מתרחש כאשר לאנשים קרובים אליכם נולד תינוק ואתם מחפשים את המתנה המושלמת שתשמח אותם ויהיה להם תועלת בה. אבל איפה מוצאים מתנה כזו? התשובה ברורה: אצלנו, באתר מתנות קטנות.

תעודת לידה בקונספט מיוחד

זר פרחים צבעוני או שוקולד איכותי אלו מתנות שתמיד מתקבלות בברכה, אך בסופו של דבר הן מתכלות ונשכחות מהלב. אם אתם מחפשים אחר מתנה שתוכל להוות מזכרת מיוחדת לכל החיים, אנו מציעים לכם להסתכל בקטגוריית המוצרים שלנו באתר, ולהתרשם מהדוגמאות השונות להדפסת תעודות לידה בקונספט מיוחד.

אנחנו, במתנות קטנות, שמנו לנו ליעד להציע מגוון רחב של מתנות מקוריות המתאימות לכל עת, כולל מתנות קלאסיות או טרנדים אפנתיים. אם אתם מחפשים מתנה מעניינת ללידה, נוכל להציע לכם, בין היתר, תעודות לידה מעוצבות. תעודות אלו הן קונספט חדש שהופיע בשנים האחרונות, המאפשר להנציח את אחד הרגעים החשובים ביותר בחיים בדרך מיוחדת.

תעודת לידה – לא מה שחשבתם

כשאנחנו ממליצים לכם על תעודות לידה מעוצבות, אנחנו לא מתכוונים לתעודות לידה שההורים המאושרים מקבלים במועד השחרור מבית החולים, אלא במשהו פחות רשמי ויותר אישי. אנחנו במתנות קטנות, ניקח את הפרטים המופיעים בתעודת הלידה של הרך הנולד, ונדפיס אותם על רקמה ממוחשבת בצורה מיוחדת על עץ / בובה מיוחדת ועוד... . תעודת לידה כזו תכיל פרטים כמו תאריך לידה, משקל לידה, מקום הלידה ופרטים נוספים שתרצו להכניס. מלבד הנתונים מומלץ לשלב איור מיוחד או תמונה.  מתנה כזו יכולה לשמש כפריט משלים לעיצוב חדר ילדים וגם כשהילד יגדל, היא תישאר כמזכרת לו ולהוריו.  כמו בכל יתר המוצרים שלנו, גם כאן אנו מקפידים על הדפסה באיכות גבוהה ומציעים לכם אפשרות לרכישה מאובטחת דרך האתר.

במתנות קטנות תוכלו לבחור בעיצוב תעודת לידה לבן או לבת, בגדלים שונים ובשילובי צבעים מעניינים. אין לנו ספק שההורים הנרגשים ישמחו לקבל את המתנה וישמרו לה מקום מיוחד בביתם. להזמנת המתנה, ניתן להיכנס לקטלוג המוצרים שלנו לצפייה במגוון של מתנות מקוריות, ולבצע את תהליך הקנייה במספר צעדים פשוטים.

זקוקים לעזרה? אנחנו כאן בשבילכם ונשמח לסייע. אז למה אתם מחכים? כנסו לאתר והתחילו בביצוע ההזמנה. מתנות קטנות – להפתיע, לשמח, לרגש.