מתנות קטנות
הדפסה על עץ

הדפסה על עץ

יש לכם תמונה מטיול שאהבתם במיוחד? רוצים להנציח את תמונת החתונה על הדפסה על עץ? כדי לייחד את התמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות, ניתן להדפיס אותה על עץ אצלנו מתנות קטנות.

מיין מוצרים לפי

הדפסה על עץ איכותי בלבד

אנו במתנות קטנות מדפיסים על עץ אורן, זהו עץ משובח מאוד וההדפסה עליו נותנת את המראה המושלם, מתנה מקורית ומיוחדת.

לא רק תמונת נוף:

לא חייב להדפיס על עץ רק תמונת נוף או תמונה מאירוע מסוים. העץ מייחד כל הדפסה וניתן להשתמש ב- הדפסה על עץ לעיצוב הבית ויצירת נישות מקסימות. כך למשל ניתן להדפיס משפט מיוחד שבני הבית אוהבים במיוחד. ניתן להדפיס שלט כניסה לבית או שלטים לחדרים, שלטים למטבח הכוללים טיפוגרפיה (עיצוב אותיות) ועוד. מלבד כתמונה ניתן לשלב את ההדפסה ביחד עם רהיט נוסף, למשל רקע לשעון עם תמונות הנכדים.

את התמונה המיוחדת שבחרתם, או את המשפט, ניתן לאחד בעזרת פוטושופ. רצוי להתייעץ עם שירותי מעצב במתנות קטנות שידע לא לפגוע באיכות התמונה ולהתאים את הצבעים לצבעי הדפסה על עץ. בצורה זו תוכלו ליצור תמונה מרהיבה מחוויה אישית, תמונה מטיול למשל או מאירוע חשוב, ולהוסיף בעיצוב טיפוגרפי משפט תואם שיוסיף אווירה לתמונה.
במתנות קטנות ההדפסה נעשית במקצועיות רבה ועם הקפדה על גימור מקצועי, כדי שהתמונה שבחרתם תישאר צבעונית גם בעוד שנים . אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו ולהתרשם מדוגמאות וכן להתייעץ עם המעצב הגרפי שלנו ליצירת עץ עם תמונה שתהיה זיכרון שנעים להיזכר בו בכל פעם שתביטו בתמונה.

למוצרים נוספים, היכנסו ל- הדפסה על מוצרים.