מתנות קטנות
הדפסה על עץ

הדפסה על עץ

יש לכם תמונה מטיול שאהבתם במיוחד? רוצים להנציח את תמונת החתונה על הדפסה על עץ? כדי לייחד את התמונה ולהפוך אותה ליצירת אומנות, ניתן להדפיס אותה על עץ אצלנו מתנות קטנות.

מיין מוצרים לפי
 • ברכת הבית עץ טבעי 50.30
  ברכת הבית עץ טבעי 50.30
  190 ₪
  קנה עכשיו
 • בול עץ עם כיתוב קטן
  בול עץ עם כיתוב קטן
  120 ₪
  קנה עכשיו
 • בול עץ עם כיתוב בנוני
  בול עץ עם כיתוב בנוני
  140 ₪
  קנה עכשיו
 • ברכת העסק - עץ טבעי
  ברכת העסק - עץ טבעי
  190 ₪
  קנה עכשיו

הדפסה על עץ איכותי בלבד

אנו במתנות קטנות מדפיסים על עץ אורן, זהו עץ משובח מאוד וההדפסה עליו נותנת את המראה המושלם, מתנה מקורית ומיוחדת.

לא רק תמונת נוף:

לא חייב להדפיס על עץ רק תמונת נוף או תמונה מאירוע מסוים. העץ מייחד כל הדפסה וניתן להשתמש ב- הדפסה על עץ לעיצוב הבית ויצירת נישות מקסימות. כך למשל ניתן להדפיס משפט מיוחד שבני הבית אוהבים במיוחד. ניתן להדפיס שלט כניסה לבית או שלטים לחדרים, שלטים למטבח הכוללים טיפוגרפיה (עיצוב אותיות) ועוד. מלבד כתמונה ניתן לשלב את ההדפסה ביחד עם רהיט נוסף, למשל רקע לשעון עם תמונות הנכדים.

את התמונה המיוחדת שבחרתם, או את המשפט, ניתן לאחד בעזרת פוטושופ. רצוי להתייעץ עם שירותי מעצב במתנות קטנות שידע לא לפגוע באיכות התמונה ולהתאים את הצבעים לצבעי הדפסה על עץ. בצורה זו תוכלו ליצור תמונה מרהיבה מחוויה אישית, תמונה מטיול למשל או מאירוע חשוב, ולהוסיף בעיצוב טיפוגרפי משפט תואם שיוסיף אווירה לתמונה.
במתנות קטנות הדפסה על מוצרים נעשית במקצועיות רבה ועם הקפדה על גימור מקצועי, כדי שהתמונה שבחרתם תישאר צבעונית גם בעוד שנים . אתם מוזמנים להיכנס לגלריה שלנו ולהתרשם מדוגמאות וכן להתייעץ עם המעצב הגרפי שלנו ליצירת עץ עם תמונה שתהיה זיכרון שנעים להיזכר בו בכל פעם שתביטו בתמונה.

פרגנו לעצמכם או למי שאתם אוהבים באמצעות הדפסה על עץ

מתנה זאת היא דרך לא פחות ממושלמת להפגין אהבה והערכה באת הענקת מתנה, או לחילופין, לשדרג לעצמכם את הבית. עץ מביא איתו טאץ' טבעי, רענן, קלאסי, על זמני, כזה שתמיד היה איתנו ותמיד ימשיך ללוות אותנו. מסיבה זו, בחירה בחומר גלם של עץ היא טבעית לחלוטין למגוון מתנות מיוחדות, עבודות ויצירות אמנות.

מסיבה זו, אתם יכולים לשדרג את הבית שלכם באמצעות עבודת אמנות שעשויה מעץ, ולא להסתפק בזה. אתם יכולים להפוך אותה להכי אישית שאפשר, אם באמצעות תמונה, אם באמצעות שם ואם באמצעות כל פרט מזהה אחר. יותר מזה – עבודת אמנות אשר משלבת בין שני האלמנטים האהובים האלה, עץ ותמונה אישית (או כיתוב אישי, או כל פרט מזהה אחר) יכולה להיות לא פחות מאידיאלית בעת הענקת מתנה. יש לה את הטוויסט האישי הנחשק, כזה שמרמז שמעניק המתנה באמת חשב לעומק על העניין, ויותר מזה – מדובר בחפץ שהוא פשוט ממש יפה.