מתנות קטנות
מתנות לחיילים

מתנות לחיילים

מתנות לחיילים במתנות קטנות תוכלו למצוא מגוון מתנות מודפסות ורקומות, שמתאימות לפני גיוס וגם לחיילים במהלך השירות עצמו.

מיין מוצרים לפי

אדם קרוב אליכם עומד לפני גיוס ואתם מחפשים לו מתנה מיוחדת, שתלווה אותו במהלך השירות? במתנות קטנות תוכלו למצוא מגוון מתנות מקוריות עם הדפס או רקמה אישית שתוכלו להתאים כמתנות לחיילים גם לפני גיוס וגם בשירות עצמו.

אילו מתנות לחיילים תוכלו למצוא אצלנו?

כמעט כל מתנה יכולה להתאים גם לחיילים, אך מלבד הקטלוג הרגיל והעשיר שלנו, אנו מעמידים לרשותכם גם אפשרויות בחירה נוספות בין מוצרים ייחודיים לחיילים כמו: דסקית רקומה עם השם, חוגרון רקום עם הקדשה אישית מגבת רקומה או חלוק רחצה ואפילו תיק איפור. הדפסה על מצתים, מטענים ומראות, הדפסה על עץ וגם הדפסה על חולצות.

חולצות מודפסות יכולות להתאים לא רק כמתנה לפני גיוס, אלא גם לפני מסע או כדרך להפתיע ולאחד בין החיילים. החולצות יכולות להיות עם סמל של היחידה או עם כיתוב משעשע ומקורי, בהתאם לבחירה האישית שלכם.
יש עוד מתנות מתאימות לחיילים שאפשר למצוא אצלנו, וביניהן גם מתנות המתאימות למפקד המסיים תפקיד וממשיך הלאה, או לחייל מצטיין. במקרה כזה אנו ממליצים לכם לבדוק את מגני ההוקרה שלנו על עץ אבן בזלת או קנבס, עליהם תוכלו להדפיס כל כיתוב שתבחרו ולשלב גם את סמל היחידה ומוטו שליווה אתכם לאורך כל הדרך. מתנה כזו היא מתנה מרגשת המעידה על הערכה רבה.

כשאלו מתנות לחיילים אנחנו משקיעים את הנשמה

החיילים שלנו מקריבים כל כך הרבה כדי לשמור ולהגן עלינו, ואנחנו מלאים בהערכה רבה כלפיהם. לכן, בכל פעם שמזמינים מאתנו הדפסה עבור מתנה לחייל, אנחנו משקיעים את הנשמה ועושים הכל כדי שהוא יקבל מתנה באיכות גבוהה, שהוא יוכל ליהנות ממנה לזמן רב. מלבד איכות המוצר עצמו, אנו משתדלים לגוון עם סוגי מתנות שונים ועם הדפסות ורקמה מעניינות, שיוסיפו עניין ויתנו לכל חייל את ההרגשה המיוחדת שהוא ראוי לה כל כך. לכם בעצם, נותר רק לבחור מתוך הקטלוג שלנו, את מה שהכי מוצא חן בעיניכם ולהתקדם לעיצוב בפורמט אישי.

השירות שלנו זמין ואפשר לבצע אותו דרך הטלפון או בהזמנה אונליין באתר עצמו, בדרך קלה ופשוטה. את המתנה תוכלו לאסוף ישירות מהכתובת שלנו, או לבקש משלוח בתוספת תשלום.

עם מתנות לחיילים של מתנות מקוריות , בכל פעם שהחייל ישתמש במוצר שהזמנתם עבורו, או יביט בו, הוא ייזכר בכם בגעגועים רבים, אך עם חיוך בלב